Osiągnięcia Sportowe

MiędzynarodoweOgólnopolskieWojewódzkie
    • ECA Junior Slalom CUP 2020 (seria zawodów międzynarodowych organizowanych w kilku krajach, kajakarstwo)
      • Igor Ludwikowski, klasa 1D – III miejsce w konkurencji C2Mix, VI miejsce w klasyfikacji końcowej w konkurencji C1M, 2020/21
    • Baltic Muay Thai Championship
      • Marcin Marynowski, klasa 3D – 2 miejsce, mistrz Polski w Mua Thai, 2011/12
    • Puchar Europy w wioślarstwie w Vichy
      • Dominik Gruca, klasa 2D – 4 i 5 miejsce 1xMJ, 2009/10
    • Międzynarodowe Zawody Pływackie w Czechach
      • Mikołaj Czajkowski, klasa 2A – 1 miejsce stylem grzbietowym, 2009/10
    • Międzynarodowe Regaty Juniorów w Monachium – wioślarstwo
      • Dominik Gruca, klasa 2D – 4xMJ – 1 miejsce, 2009/10
    • Międzynarodowe Regaty Juniorów w Brnie – wioślarstwo
      • Dominik Gruca, klasa 2D – 4xMJ – 7 miejsce 2009/10
    • Międzynarodowe Regaty Juniorów w Monachium
      • Dominik Gruca, klasa 1D – 7 miejsce w czwórkach podwójnych (reprezentacja narodowa), 2008/09
    • Mistrzostwa Świata w kolarstwie górskim
      • Paula Gorycka, klasa 2B – 5 miejsce, 2007/08
    • Sztafeta Szwedzka Kanada – Sherbrooke
      • Dariusz Kuć, klasa 1E – 2 miejsce, 2002/03
    • Polski Związek Lekkiej Atletyki przyznał nominacje do reprezentowania barw polskich podczas Mistrzostw Europy Juniorów w Finlandii w dniach 22 – 28.07.2003 w konkurencjach 100 m, 4 ´ 100 m
      • Dariusz Kuć, klasa 1E, 2002/03
    • Międzypaństwowy Mecz Polska – Francja – Rosja w Szczecinie
      • Dariusz Kuć, klasa 1E – 3 miejsce w sztafecie 4 ´ 100 m, 2002/03
    • Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych – C18, PGNiG TERMIKA , organizowany przez Podkarpacki Związek Szachowy na zlecenie Polskiego Związku Szachowego
      • Bartosz Warchoł, klasa 3CG – 6 miejsce w szachach błyskawicznych, 2021/22
    • Mistrzostwa Polski we Freestyle-u kajakowym, Kraków
      • Igor Ludwikowski, klasa 1D – II miejsce w konkurencji K1M młodzik, 2020/21
    • Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach – I Liga 2020, Ustroń
      • Bartosz Warchoł, klasa 2CG – 2 miejsce i awans do Ekstraligii Juniorów, 2020/21
    • Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów w szachach – II Liga 2020, Poronin
      • Bartosz Warchoł, klasa 2CG – 6 miejsce, awans do I Ligii Seniorów, 2020/21
    • XXXI Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej w brydżu sportowym, Suchy Las koło Poznania
      • Oskar Trybus, klasa 2D – 6 miejsce w Polsce, 2016/17
      • Oskar Trybus, klasa 2D – 1 miejsce w turnieju o puchar prezesa Uczniowskiego Klubu Brydża Sportowego „Dabrówka Poznań”, 2016/17
    • Mistrzostwa Polski Młodzików w brydżu sportowym
      • Oskar Trybus, klasa 1D – 6 miejsce drużynowo, 2015/16
    • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Brydżu Sportowym w Lidzbarku Warmińskim
      • Oskar Trybus, klasa 1D – 5 miejsce w kategorii MAXY, 12 miejsce w kategorii IMPY, 2015/16
    • Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie.
      • Mateusz Mardyła, klasa 3B – 2 miejsce w czwórce podwójnej juniorów, 2011/12
    • Długodystansowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Wioślarstwie w Warszawie
      • Mateusz Mardyła, klasa 2B – 2 miejsce w jedynce juniorów wagi lekkiej, 2010/11
      • Mateusz Mardyła klasa 1B – 3 miejsce, 2009/10
      • Dominik Gruca, klasa 2D – 5 miejsce 1xMJ, 2009/10
    • Mistrzostwa Polski Akademickich Związków Sportowych Juniorów w Wioślarstwie w Kruszwicy
      • Mateusz Mardyła, klasa 2B – 1 miejsce w czwórce podwójnej juniorów, 2010/11
    • Mistrzostwa Polski Juniorów w wioślarstwie w Bydgoszczy
      • Dominik Gruca, klasa 2D – 6 miejsce 1xMJ, 2009/10
    • Centralne Regaty Otwarcia Sezonu Seniorów w Poznaniu- wioślarstwo
      • Dominik Gruca, klasa 2D – czwórka podwójna juniorów(4xMJ) – 1 miejsce, 2009/10
      • Dominik Gruca, klasa 2D – jedynka juniorów (1XMJ) – 9 miejsce, 2009/10
    • Kontrolne Regaty Otwarcia Sezonu Juniorów w Kruszwicy
      • Dominik Gruca, klasa 2D – 1xMJ – 1 miejsce, 2009/10
      • Dominik Gruca, klasa 2D – 2xMJ (dwójka podwójna) – 3 i 4 miejsce, 2009/10
    • Klasyfikacja indywidualna Polskiego Związku Kolarskiego oraz Klasyfikacja generalna Pucharu Polski
      • Paula Gorycka, klasa 3B – 1 miejsce, 2008/09
      • Paula Gorycka, klasa 2B – 1 miejsce, 2007/08
    • Ogólnopolski Turniej Karate Kyukushin o Puchar Burmistrza Przeworska
      • Katarzyna Pociask, klasa 1B – 2 miejsce w kategorii Juniorki młodsze (open), 2008/09
    • Centralne Kontrolne Regaty Długodystansowe w Warszawie
      • Dominik Gruca, klasa 1D – 3 miejsce w kategorii jedynki juniorów, 2008/09
    • Centralne Regaty Otwarcia Sezonu Seniorów w Poznaniu
      • Dominik Gruca, klasa 1D – 4 miejsce – jedynka juniorów, 1 miejsce – czwórka podwójna juniorów, 5 miejsce – dwójka podwójna juniorów, 2008/09
    • Centralne Regaty Otwarcia Sezonu Juniorów w Kruszwicy
      • Dominik Gruca, klasa 1D – 2 miejsce – jedynka juniorów oraz 7 miejsce – dwójka podwójna juniorów, 2008/09
    • Akademickie Mistrzostwa Polski w Kruszwicy
      • Dominik Gruca, klasa 1D – 2 miejsce – jedynka juniorów i 2 miejsce – czwórka podwójna juniorów, 2008/09
    • Puchar Polski 2007 w Gimnastyce Sportowej
      • Kamil Jasiński, klasa 3D – 3 miejsce w klasie I, 2007/08
    • Grand Prix MTB – II edycja, Bielawa
      • Paula Gorycka, klasa 2B – 1 miejsce w kategorii Juniorka, 2007/08
    • Grand Prix MTB – III edycja, Nałęczów
      • Paula Gorycka, klasa 2B – 1 miejsce w kategorii Juniorka, 2007/08
    • Mistrzostwa Polski MTB w Kielcach
      • Paula Gorycka, klasa 2B – 1 miejsce, 2007/08
    • Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski w Podgórzynie
      • Paula Gorycka, klasa 2B – 1 miejsce, 2007/08
    • Grand Prix MTB #4 w Jeleniej Górze
      • Paula Gorycka, klasa 2B – 1 miejsce, 2007/08
    • Kolarskie Przełajowe Mistrzostwa Małopolski – XV Puchar Burmistrza Gminy Kęty
      • Paula Gorycka, klasa 1B – 2 miejsce w kategorii kobiety open /juniorki + elita/, 2006/07
    • 60 Indywidualne Mistrzostwa Polski w Gimnastyce Sportowej
      • Kamil Jasiński, klasa 2D – 3 miejsce w ćwiczeniach na skoku kl.I, 2006/07
      • Kamil Jasiński, klasa 2D – 3 miejsce w ćwiczeniach na poręczach kl.I, 2006/07
      • Kamil Jasiński, klasa 2D – 2 miejsce w ćwiczeniach na drążku kl.I, 2006/07
      • Kamil Jasiński, klasa 2D – 3 miejsce w wieloboju gimnastycznym kl.I, 2006/07
    • Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Spale
      • Dariusz Kuć, klasa 3E – 1 miejsce w biegu na 200 m, 2004/05
      • Dariusz Kuć, klasa 3E – 1 miejsce w biegu na 60 m, 2004/05
    • Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Warszawie
      • Dariusz Kuć, klasa 1E – 1 miejsce w biegu na 60 m, 2002/03
      • Dariusz Kuć, klasa 1E – 1 miejsce w klasyfikacji ogólnej, 2002/03

Osiągnięcia sportowe uczniów w ramach rywalizacji kwalifikowanej ( wyczynowej )

    • Mistrzostwa Małopolski w kolarstwie przełajowym, Kęty (kategoria Juniorów)
      • Katarzyna Miśkowiec, klasa 1D – 1 miejsce, 2008/09
    • Młodzieżowe Mistrzostwa Małopolskiego TKKF w szachach o „Krakowskiego Lajkonika”
      • Piotr Wąsik, klasa 2E – 1 miejsce w kategorii open oraz tytuł najlepszego zawodnika w kategorii Szkół Licealnych, 2008/09
    • Puchar Tarnowa w kolarstwie górskim, Tarnów (kat. Juniorów)
      • Katarzyna Miśkowiec, klasa 1D – 1 miejsce, 2008/09

Osiągnięcia sportowe uczniów w ramach Licealiady szkół średnich

    • Zawody wojewódzkie w narciarstwie alpejskim dziewcząt i chłopców w Spytkowicach koło Rabki
      • Maria Kubasiak, klasa 2C – 3 miejsce w województwie małopolskim, 2016/17
    • Zawody wojewódzkie w narciarstwie alpejskim w Kluszkowcach
      • Maria Kubasiak, klasa 1C – 9 miejsce, 2015/16
      • Katarzyna Kuca, klasa 3C – 10 miejsce, 2011/12
      • Katarzyna Kuca, klasa 2C – 22 miejsce, 2010/11
    • Wojewódzkie zawody piłki siatkowej w Myślenicach
      • Gomółka Wojciech 1A, Mazur Damian 1B, Mikuliński Cyryl 2B, Kania Dariusz 2B, Piotrowski Wojciech 2C, Babiuch Szymon 2C, Kinel Szymon 2C, Burtan Wiktor 3D, Klanowski Wojciech 3D, Głowacz Karol 3E – drużyna zajęła 6 miejsce, 2015/16
    • Wojewódzkie zawody pływackie w Suchej Beskidzkiej
      • Karol Głowacz, klasa 2E – 11 miejsce (50m stylem klasycznym), 2014/15
      • Sztafeta chłopców na dyst.8*50m stylem dowolnym – 7 miejsce, 2014/15
    • Licealiada młodzieży – finał wojewódzki w siatkówce chłopców w Dąbrowie Tarnowskiej
      • Faron Tomasz 3E, Pindel Wojciech 3C, Kościński Adam 3C, Jończyk Łukasz 3C, Szafraniec Paweł 2E, Grzegorzek Bartłomiej 2D, Surdziel Jan 2D, Nawara Dariusz 3A, Gomółka Jakub 1E – drużyna uzyskała 5 miejsce, 2011/12
    • Licealiada młodzieży – finał wojewódzki w siatkówce w Nowym Sączu
      • Surdziel Michał 3B, Sowa Paweł 3D, Faron Tomasz 2E, Pindel Wojciech 2C, Jończyk Łukasz 2C, Kościński Adam 2C, Grzegorzek Bartłomiej 1D, Surdziel Jan 1D – 5 miejsce, 2010/11
    • Finał wojewódzki Licealiady młodzieży w piłce siatkowej chłopców w Kętach
      • Dąbroś Jan 1C, Pindel Wojciech 1C, Kościński Adam 1C, Romanowski Adam 1C, Sowa Paweł 2D, Matyskiel Franciszek 2D, Haliński Sebastian 3D, Łanowy Wojciech 3D, Surdziel Michał 2B, Faron Tomasz 1E – 6 miejsce, 2009/10
    • Wojewódzki Turniej Koszykówki w Skawinie
      • LO Piekary – 4 miejsce chłopcy, 2007/08
    • Małopolska Licealiada Młodzieży, organizowana przez Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie
      • Paula Gorycka, klasa 1B – 3 miejsce w wyścigu kolarstwa górskiego MTB kat. Dziewcząt ur.1987 i młodsze, 2006/07
    • Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe, Kraków – Błonia
      • LO Piekary – 3 miejsce dla dziewcząt, 2005/06
    • Zawody wojewódzkie w tenisie stołowym w Nowym Targu
      • Radosław Mikołajczyk klasa 3B, Zbigniew Stelmach klasa 1C – 9 miejsce w województwie małopolskim, 2016/17
    • Małopolska Licealiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim
      • Maria Ustupska-Kaźmiuk, klasa 1F – 5 miejsce w slalomie gigancie, 2003/04