Ogólne informacje

1. Internat jest integralną częścią Centrum Edukacyjnego „Radosna Nowina 2000” w Piekarach.
  2. Dysponujemy miejscami dla dziewczyn i chłopców.
  3. Zapewniamy zakwaterowanie w dwu- trzy- czteroosobowych pokojach i całodobową opiekę wychowawców.
  4. Pokoje wyposażone są w łóżka z materacami, szafy ubraniowe, stoły i krzesła oraz  biurka „boksy” do nauki z właściwy doświetleniem, półkami na książki i własne gadżety.
  5. Na każdym piętrze znajdują się sanitariaty, toalety, prysznice, pomieszczenia do prasowania osobistych rzeczy, pralnie wyposażone z zestaw do prasowania, pralkę, suszarkę na ubrania.
  6. W każdym domku znajduje się świetlica wraz nowoczesnym dobrze wyposażonym aneksem kuchennym.
  7. Mieszkańcy internatu korzystają z całodziennego wyżywienia w stołówce internatu.
  8. Stołówka zlokalizowana jest w budynku szkoły, posiada własne zaplecze kuchenne. Posiłki są smaczne, domowe, a przede wszystkim zdrowe. Ze stołówki mogą korzystać uczniowie szkoły.
  9. Obiekt wyposażony jest w monitoring wewnętrzny i zewnętrzny.
  10. Internat dla uczniów czynny jest jedynie w ciągu roku szkolnego.
  11. W internacie obowiązuje regulamin.
  12. Wychowankowie internatu mogą ciekawie spędzać czas wolny. Mają możliwość korzystania ze szkolnych obiektów sportowo-rekreacyjnych (basen, siłownia, fitness)
  13. Do dyspozycji wychowanków są świetlice  domkowe z bogatym aneksem kuchennym (piekarnik, płyta indukcyjna, garnki, patelnie, lodówka)
  14. Na terenie internatu znajduje się Kawiarenka Pod Piątką  z bilardem, czytelnią, dużym ekranem TV.
  15. Mieszkańcy internatu mogą korzystać z miejsc do cichej nauki  podręcznej biblioteki w szkole zaopatrzonej w encyklopedie, słowniki i lektury szkolną, beletrystykę.