Jeżeli starają się Państwo o miejsce w internacie:
– wymagane jest złożenie PODANIA (osobiście lub email)
– należy również zaznaczyć taką informację we wniosku Omikron.
PODANIE można pobrać ze strony szkoły (załącznik poniżej) lub w sekretariacie. Należy je wypełnić, podpisać i dostarczyć osobiście lub zeskanowane wysłać na adres rekrutacja@radosnanowina.pl
Złożenie PODANIA jest wymagane także w przypadku, gdy nasze LO nie jest szkołą pierwszego wyboru, w terminie ostatecznym do 4 lipca 2024r. !

O przyznaniu miejsca w internacie decyduje Dyrektor Liceum i Komisja Rekrutacyjna.

Informacja o przyznaniu miejsca w internacie publikowana jest jednocześnie z listami kandydatów przyjętych do szkoły.

Podanie dla kandydatów zamiejscowych o przyjęcie do internatu (załącznik: plik docx,    plik odt,    plik pdf)

Regulamin rekrutacji do internatu (załącznik: plik pdf)

Informacja dotycząca opłat za internat oraz wyżywienie dla uczniów internatu w roku szkolnym 2023-2024dokument pdf