Matematyczne i Informatyczne

OlimpiadyKonkursy międzynarodowe i ogólnopolskieKonkursy wojewódzkie
    • Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z przedmiotu matematyka
      • Mateusz Wojewodzic, klasa 3C – laureat III stopnia oraz indeks na AGH, 2020/21
      • Piotr Maliszewski, klasa 3D – laureat III stopnia, indeks na AGH, 2017/18
      • Piotr Maliszewski, klasa 2D – finalista, 2016/17
      • Konrad Wiecheć, klasa 3C – finalista, 2016/17
      • Mateusz Knapik, klasa 3D – laureat III stopnia oraz indeks na AGH, 2015/16
      • Irmina Krysiak, klasa 3C – laureatka III stopnia oraz indeks na AGH, 2014/15
      • Jakub Szarawarski, klasa 3C – laureat III stopnia, 2013/14
      • Marcin Kaszuba, klasa 3C – laureat III stopnia, 2013/14
      • Aleksandra Targosz, klasa 3C – finalistka, 2013/14
      • Jakub Szarawarski, klasa 2C– laureat III stopnia, 2012/13
      • Jan Dąbroś, klasa 3C – laureat III stopnia, 2011/12
      • Radosław Budzowski, klasa 3D – finalista, 2011/12
      • Zbigniew Kostka, klasa 3C – laureat III stopnia, 2010/11
      • Mariusz Niesyczyński, klasa 3C – laureat III stopnia, 2010/11
      • Maciej Trzmiel, klasa 3C – laureat III stopnia, 2010/11
      • Szymon Woźniak, klasa 3C – laureat III stopnia, 2010/11
      • Kamil Pawłowski, klasa 3D – laureat III stopnia, 2010/11
      • Jacek Świerk, klasa 3C – finalista, 2007/08
      • Kajetan Świerk, klasa 3C – finalista, 2007/08
    • Międzynarodowa Olimpiada Lingwistyki Matematycznej organizowana przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego
      • Jakub Szarawarski, klasa 3C – finalista, 2013/14
      • Jakub Szarawarski, klasa 2C – laureat (8 miejsce w kraju), 2012/13
    • Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie DialNet Masters, organizowana przez Telefonię Dialog
      • Damian Tarnowski, Łukasz Rosiek, Maciej Perc, klasa 1C – laureaci, 2007/08

     

    • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny organizowany przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych
      • Filip Margul, klasa 3C, Konrad Mizera, klasa 1CP,Tomasz Głąbek, klasa 1CP, Oliwia Bugajska, klasa 1CP, Jakub Lalik, klasa 1CP, Paweł Lelek, klasa 1CP – wyróżnienia, 2019/20
      • Filip Margul, klasa 2C, Arkadiusz Hebda, klasa 2D, Michał Knez, klasa 2D, Krystian Król, klasa 2D – wyróżnienia, 2018/19
      • Filip Margul, klasa 1C – wyróżnienie, 2017/18
      • Maciej Królikowski, klasa 1C – wyróżnienie, 2016/17
      • Magdalena Kozioł, klasa 1B, Konrad Wiecheć, klasa 1C, Paweł Żarecki, klasa 2C, Mateusz Jadach, klasa 3C – wyróżnienia, 2014/15
      • Jakub Szarawarski, klasa 3C, Mateusz Jadach, klasa 2C – wyróżnienia, 2013/14
      • Jakub Szarawarski, klasa 2C – wynik bardzo dobry, 2012/13
      • Kamil Kudzia, klasa 1C , Irmina Krysiak, klasa 1C, Marcin Kaszuba, klasa 2C, Karol Radwan, klasa 2C, Artur Domiter, klasa 2C, Bartosz Kluba, klasa 3C – wyróżnienia, 2012/13
      • Aleksandra Tagrosz, klasa 1C, Marcin Kaszuba, klasa 1C, Jakub Pikulik, klasa 1B, Weronika Olcha, klasa 1D, Bartosz Kluba, klasa 2C – wyróżnienia, 2011/12
      • Jakub Szarawarki, klasa 1C – wynik bardzo dobry, 2010/11
      • Anna Guzik, klasa 1C, Bartosz Kluba, klasa 1C, Krzysztof Górka, klasa 1D, Jan Dąbroś, klasa 2C, Dominik Rosiek, klasa 2C, Adam Kościński, klasa 2C, Bartosz Sądel, klasa 3C, Zbigniew Kostka, klasa 3C – wyróżnienia, 2010/11
      • Szymon Woźniak klasa 2C, Mariusz Niesyczyński klasa 2C, Maciej Trzmiel, klasa 2C, Adam Kościński, klasa 1C, Wojciech Łanowy, klasa 3D, Michał Kaszuba, klasa 3D, Łukasz Rosiek, klasa 3C – wyróżnienia, 2009/10
      • Mateusz Szeląg, klasa 1C, Michał Kaszuba, klasa 2D, Bartłomiej Pikulik, klasa 1B – wyróżnienia, 2008/09
      • Marcin Kopacz, klasa 1C, Kamil Pawłowski, klasa 1D, Michał Kaszuba, klasa 1D, Sebastian Haliński, klasa 1D – wyróżnienia, 2007/08
      • Marcin Grabski, klasa 3C, Dariusz Dudzik, klasa 3D, Bartosz Balonek, klasa 2C, Marcin Dudziak, klasa 2D, Damian Bojanowski, klasa 2B, Mateusz Piegza, klasa 1C – wyróżnienia, 2006/07
      • Grzegorz Pawłowski, klasa 3D – nagroda II stopnia, 2005/06
      • Weronika Łabaj, klasa 2D – nagroda III stopnia, 2005/06
      • Dariusz Dudzik, klasa 1D – nagroda III stopnia, 2005/06
      • Weronika Łabaj, klasa 1C – nagroda II stopnia, 2003/04
      • Jarosław Krawczyk, klasa 1D – nagroda III stopnia, 2003/04
    • Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny organizowany przez Łowcy Talentów JERSZ
      • Joanna Dyrcz, klasa 3BG, Bartosz Warchoł, klasa 3CG, Katarzyna Woźniak, klasa 3CG – wynik bardzo dobry, 2021/22
      • Jakub Wądrzyk, klasa 2C – laureat, 2019/20
      • Konrad Mizera, klasa 1CP, Paweł Lelek, klasa 1CP, Agnieszka Dańda, klasa 2C, Barbara Pukowska, klasa 2C, Filip Margul, klasa 3C, Krzysztof Woszczek, klasa 3C, Arkadiusz Hebda, klasa 3D, Krystian Król, klasa 3D – wynik bardzo dobry, 2019/20
      • Łukasz Dobrzycki, klasa 3B – laureat, 2018/19
      • Jakub Wądrzyk, klasa 1C, Filip Margul, klasa 2C, Krzysztof Woszczek, klasa 2C – wynik bardzo dobry, 2018/19
      • Filip Margul, klasa 1C – laureat, 2017/18
      • Michał Knez, klasa 1D, Arkadiusz Hebda, klasa 1D, Łukasz Dobrzycki, klasa 2B, Agata Kucaba, klasa 2C, Jakub Grzesiak, klasa 2C – wynik bardzo dobry, 2017/18
      • Maciej Królikowski, klasa 1C – wynik bardzo dobry, 2016/17
      • Agata Kucaba, klasa 1B, Piotr Domagała, klasa 2C, Wiktor Burtan, klasa 3D, Paweł Filiciak, klasa 3D – wynik bardzo dobry, 2015/16
      • Irmina Krysiak, klasa 3C – laureat, 2014/15
      • Mateusz Jadach, klasa 3C, Kamil Kudzia, klasa 3C – wynik bardzo dobry, 2014/15
      • Wiktor Burtan, klasa 1D – laureat, 2013/14
      • Jakub Szarawarski, klasa 3C, Aleksandra Targosz, klasa 3C, Marcin Kaszuba, klasa 3C – wynik bardzo dobry, 2013/14
      • Kamil Kudzia, klasa 1C, Katarzyna Radwan, klasa 1B, Irmina Krysiak, klasa 1C, Mateusz Jadach, klasa 1C, Jakub Szarawarski, klasa 2C , Marcin Kaszuba, klasa 2C, Aleksandra Targosz, klasa 2C, Karol Radwan, klasa 2C, Bartosz Kluba, klasa 3C, Magdalena Mosio, klasa 3D – wynik bardzo dobry, 2012/13
      • Weronika Olcha, klasa 1D, Karol Radwan, klasa 1C, Marcin Kaszuba, klasa 1C, Aleksandra Targosz, klasa 1C, Bartosz Kluba, klasa 2C, Kinga Pasionek, klasa 2C, Radosław Budzowski, klasa 3D – wynik bardzo dobry, 2011/12
      • Jakub Szarawarski, klasa 1C – laureat, 2010/11
      • Dominik Rosiek, klasa 2C, Kamil Pawłowski, klasa 3D – wynik bardzo dobry, 2010/11
    • III Edycja Ogólnopolskiego Konkursu IT 2016
      • Krzysztof Sobczyk, klasa 1D – finalista, 2015/16
    • Ogólnopolski Konkurs Informatyczny, zorganizowany przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Administracji w Bytomiu
      • Bartosz Inglot, klasa 2D – laureat 2 miejsca, 2006/07
    • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PANGEA organizowany przez Międzynarodowe Szkoły Meridian i Uczelnia Vistula – finał w Warszawie
      • Paweł Filiciak, klasa 2D – finalista, 2014/15
      • Jakub Szarawarski, klasa 3C – 1 miejsce w Polsce, 2013/14
      • Targosz Aleksandra, Marcin Kaszuba, Marcin Rosiek, klasa 3C – finaliści, 2013/14
    • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MERIDIAN organizowany przez Międzynarodowe Gimnazjum i Liceum Meridian oraz Wyższą Szkołę Ekonomiczno – Informatyczną w Warszawie.
      • Radosław Budzowski, klasa 2D – finalista, 2010/11
    • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „MAT 2010” organizowany przez Łowcy Talentów JERSZ
      • Michał Kaszuba, klasa 3D – laureat, 2009/10
      • Radosław Bilski, klasa 2D – wynik bardzo dobry, 2009/10
    • Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży „Kwadratura Koła”
      • Zbigniew Kostka, klasa 1C – 1 miejsce w województwie, 3 miejsce w Polsce (wygrał obóz), 2008/09
      • Dariusz Dudzik, klasa 3D – 2 miejsce w województwie, 11 miejsce w Polsce, 2006/07
      • Marcin Dudziak, klasa 1D – 4 miejsce w województwie, 2005/06
      • Maciej Piwowarczyk, klasa 1D – 4 miejsce w województwie, 2005/06
    • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Test Matematyka Plus”
      • Michalina Majcher, klasa 1C – laureat III stopnia, 2006/07
      • Kajetan Świerk, klasa 2C – laureat IV stopnia, 2006/07
      • Dariusz Dudzik, klasa 2D – laureat I stopnia z wyróżnieniem, 2005/06
      • Marcin Dudziak, klasa 1D – laureat III stopnia, 2005/06
      • Weronika Łabaj, klasa 3C – laureat III stopnia, 2005/06
      • Anna Twardy, klasa 3D – laureat III stopnia, 2005/06
      • Maciej Ichas, klasa 1C – laureat IV stopnia, 2005/06
      • Małgorzata Grzesiak, klasa 2D – laureat IV stopnia, 2005/06
      • Janusz Zagrobelny, klasa 2D – laureat IV stopnia, 2005/06
      • Norbert Czarnek, Adam Zemełka, klasa 2C – laureaci V stopnia, 2005/06
      • Jarosław Krawczyk, Bartłomiej Pytel, klasa 3D – laureaci V stopnia, 2005/06
    • Konkurs „Strażnik systemu”, zorganizowany przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Administracji w Bytomiu (patronat Microsoft)
      • Bartosz Inglot, klasa 1D – 6 miejsce, 2004/05
    • Międzynarodowy Konkurs „Matematyka bez granic”
      • Klasa 1D – 2 miejsce w Polsce, 2004/05
    • Małopolski Konkurs prac Matematycznych Szkół Ponadgimnazjalnych organizowany przez Krakowskie Młodzieżowe Towarzystwo Przyjaciół Nauk i Sztuk pod patronatem Uniwersytetu Jagiellońskiego
      • Piotr Maliszewski, klasa 1D – 3 nagroda za pracę „Wyższe wymiary przestrzenne” , 2015/16
      • Weronika Łabaj, klasa 1C – 3 nagroda za pracę „Kilka słów o geometrii Bolyai – Łobaczewskiego”, 2005/06
    • Międzyszkolne Zawody Matematyczne, wojewódzki konkurs pod patronatem Kuratorium Oświaty w Krakowie
      • Jakub Szarawarski, klasa 1C – laureat 2 miejsca, 2010/11
      • Anna Wójtowicz, klasa 1B – laureatka, 2010/11
      • Anna Wilczyńska, klasa 3B – laureatka 3-miejsca, 2009/10
      • Paula Gorycka, klasa 3B – laureatka, 2008/09
      • Małgorzata Romanowska, klasa 3B – finalistka, 2008/09
      • Paula Gorycka, klasa 2B – laureatka 3 miejsca, 2007/08
      • Małgorzata Romanowska, klasa 2B – laureatka, 2007/08
      • Anna Wilczyńska, klasa 1B – laureatka, 2007/08
      • Dawid Wajda, klasa 1B – finalista, 2007/08
      • Elżbieta Rapacz, klasa 2B – finalistka, 2007/08
      • Małgorzata Romanowska, klasa 1B – laureatka 3 miejsca, 2006/07
      • Elżbieta Rapacz, klasa 1B – finalistka, 2006/07
      • Weronika Łabaj, klasa 1C – finalistka, 2003/04
    • Regionalny Konkurs z Matematyki „Rozkosze Łamania Głowy” organizowany przez Pałac Młodzieży – Pracownię Matematyki w Katowicach
      • Dariusz Dudzik, klasa 2D – finalista, 2005/06
    • „Matematyczny Czar Par” dla uczniów szkół z województwa małopolskiego, zorganizowany przez Oddział Krakowski Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki
      • Sławomir Trojanowski, klasa 2D, Jarosław Krawczyk, klasa 2D – para zajęła 3 miejsce, 2005/06