Komunikat dotyczący rekrutacji na rok szkolny 2020/2021

W związku z ogłoszonym na terenie całego kraju stanem epidemiologicznym  zmieniamy  sposób rekrutacji, rezygnując  do odwołania  z rozmów rekrutacyjnych.

Bardzo prosimy rodziców kandydatów o przesyłanie wszystkich dokumentów tylko i wyłącznie na następujący adres mailowy: rekrutacja@radosnanowina.pl lub pocztą tradycyjną na adres szkoły. Prosimy również o opisanie każdego skanu (np. ankieta kandydata, oświadczenie o dochodach, Rodo, życiorys, opinia proboszcza, opinia katechety). Ułatwi to bardzo pracę Komisji Rekrutacyjnej. Z góry serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły na stronie internetowej oraz na szkolnym facebooku.

Terminy składania dokumentów oraz sposób przeliczania punktów  na razie pozostają bez zmian. Jeśli Ministerstwo Edukacji Narodowej zmieni dotychczasowe terminy lub zasady punktacji  my również się do nich dostosujemy i podamy te informacje na stronie.

Komisja Rekrutacyjna Liceum Ogólnokształcącego im. Josephine Gebert w Centrum Edukacyjnym Radosna Nowina 2000 w Piekarach

Przewiń do góry