Lista kandydatów przyjętych do Liceum Ogólnokształcącego:

Klasa 1 AP         Klasa 1 BP          Klasa 1 CP - z fizyką        Klasa 1 CP - z geografią
Klasa 1 AG           Klasa 1 BG          Klasa 1 CG - z fizyką       Klasa 1 CG - z geografią

Od 05.07.2019-12.07.2019 świadectwa maturalne będzie można odbierać w Sekretariacie Szkoły w godzinach 9:00-15:00

Ze względu na okres urlopowy, w terminie od 15.07.19 - 09.08.19  Sekretariat szkoły będzie czynny we wtorki i czwartki w godz. 9:00-12:00

Rozmowa informacyjna

Na rozmowę informacyjną należy umówić się osobiście lub telefonicznie w sekretariacie Liceum tel. (012) 280 70 99 lub 97 w. 105.

Celem rozmowy jest poznanie kandydata i jego rodziny oraz zapoznanie się komisji z sytuacją rodzinną i materialną kandydatów.

Na rozmowę należy dostarczyć:

1. Wypełnioną ankietę kandydata (druki można otrzymać w sekretariacie lub wydrukować ze strony internetowej Liceum (znajdują się w dziale Rekrutacja - Dokumenty do pobrania).
2. Życiorys (opisowy, uwzględniający także sytuację rodziny).
3. Opinie  ks. proboszcza i katechety.
4. Oświadczenie rodziców o dochodach rodziny (druki można otrzymać w sekretariacie lub wydrukować ze strony internetowej Liceum (znajdują się w dziale Rekrutacja - Dokumenty do pobrania).
5. Podpisane przez oboje rodziców oświadczenie RODO ( bez niego nie będzie możliwe przeprowadzenie  procesu rekrutacji)

Jeśli zaistnieje sytuacja, w której kandydat umówiony na dany dzień wie, że nie stawi się lub nie dotrze na czas, prosimy o informację o takiej sytuacji pod nr telefonu (012) 280 70 99 lub 97

UWAGA!!!

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły  2019".