Piekary 2; 32-060 Liszki

Podręczniki

UWAGA! Wykaz podręczników do nauki języków obcych dla klas pierwszych zostanie podany
na początku nowego Roku Szkolnego po przeprowadzeniu testu.

Lista podręczników na rok szkolny 2017/2018 (pdf)

Podręcznik do języka polskiego obowiązujący we wszystkich klasach pierwszych to:

To Lubię. Kształcenie kulturowo - literackie M. Jędrychowska, Z. A. Kłakówna, Piotr Kołodziej, Wydawnictwo Edukacyjne
+ To lubię. Kształcenie językowe Z.A. Kłakówna, I. Steczko, W.Martyniuk, Wydawnictwo Edukacyjne

Podręcznik zostanie udostępniony uczniom w formie elektronicznej. Będzie można z niego korzystać na tabletach, ebookach lub będzie można go wydrukować.

15-lecie szkoły

PROGRAM JUBILEUSZU 15-LECIA LICEUM

Znak Jakości Szkoły 2016

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W CENTRUM EDUKACYJNYM "RADOSNA NOWINA 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2017".

Projekt upamiętnienia ks. dr. Bronisława Sieńczaka