W terminie 16.07.2018 - 14.08.2016 ze względu na okres urlopowy
Sekretariat szkoły będzie czynny tylko we wtorki i czwartki w godzinach 9:00-12:00.
W trakcie pełnionych dyżurów nie będzie można odbierać świadectw szkolnych i maturalnych.

Kiermasz z okazji spotkania z rodzicami

kiermasz

W dniu 15.11.2014 r. w naszym Liceum odbyło się spotkanie z rodzicami, a przy tej okazji tradycyjnie odbył się również kiermasz ozdób świątecznych i książek. Oprócz kiermaszu wszyscy mieli okazję skosztować pysznego bigosu i różnego rodzaju ciast domowej roboty. Bardzo szlachetną inicjatywą w tym roku było zachęcanie rodziców i uczniów do podpisywania tzw. deklaracji do bazy dawców komórek macierzystych i szpiku kostnego w celu walki z białaczką.