KOMUNIKAT nr 23 – 2018/19

19.00 – Plenarna Rada Pedagogiczna

Medal Komisji Edukacji Narodowej dla ks. Prezesa Bronisława Sieńczaka

medal

Ks. dr Bronisław Sieńczak, twórca dzieła Fundacji im. ks. Siemaszki, został odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Jest to odznaczenie przyznawane przez Ministra Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.

Medal został wręczony przez Małopolskiego Kuratora Oświaty Aleksandra Palczewskiego w trakcie uroczystości, która odbyła się 20 października 2014r. w Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Serdecznie gratulujemy Księdzu Prezesowi otrzymanego wyróżnienia!

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły  2019".