Pięciobój Internatowy

W dniu 04.09.2013r. odbył się II Pięciobój Internatowy zorganizowany przez p. Pawła Perlińskiego. Zwyciężył Domek nr 7.

piecioboj

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2013/2014

W dniu 09.09.2013r. w naszym Centrum Edukacyjnym rozpoczęliśmy oficjalnie kolejny Rok Szkolny 2013/14. Uroczystą Akademię przygotowała klasa IIc.

rok szkolny start

Spotkanie z Panią Anną Dymną

W dniu 17.09.2013r., na godzinie duszpasterskiej gościliśmy Panią Annę Dymną, która jest znaną aktorką, a także prezesem Fundacji "Mimo Wszystko", zajmującej się pomaganiem osobom niepełnosprawnym.

dymna

Finał rekordu Guinnessa

W dniu 22.09.2013r., 120 wolontariuszy z naszego Liceum w rekordowym tempie układało "złote kilometry dobra", bijąc rekord Guinnessa w układaniu złotówek wspólnie z mieszkańcami Krakowa na Placu Wielkiej Armii Napoleona pod Wawelem.

rekord

I Festiwal Latawców

W sobotę 28 września br. w Centrum Edukacyjnym „Radosna Nowina 2000” w Piekarach, odbył się I Festiwal Latawców. 65 uczestników festiwalu, przy hojnym wsparciu Fundacji im ks. Siemaszki oraz Kraków Airport, miało możliwość uczestniczenia w warsztatach budowy latawców oraz konkursie na najpiękniejszy latawiec.

festiwal latawcow

Spotkanie z siostrą Małgorzatą Chmielewską

W dniu 01.10.2013 r. w naszym Liceum na godzinie duszpasterskiej o swoim życiu, pracy z biednymi ludźmi, doświadczeniu wiary opowiadała nam siostra Małgorzata Chmielewska, przełożona Wspólnoty "Chleb Życia".

chmielowska

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W CENTRUM EDUKACYJNYM "RADOSNA NOWINA 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2017".