Piekary 2; 32-060 Liszki

Koncert Kolęd 2016

W dniu 22.12.2016 r., w naszym Liceum odbył się tradycyjny Koncert Kolęd, który został przygotowany przez p. Alicję Gąsior i Katarzynę Wardęgę wraz z klasami. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. (Autor zdjęć: Wojciech Bednarz)

Warsztaty stroików bożonarodzeniowych

W dniu 14.12.2016 r., odbyły się warsztaty stroików bożonarodzeniowych, które zostały zorganizowane przez wychowawców Internatu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. (Autor zdjęć: Wojciech Bednarz)

Kolędowanie u ks. Wizytatora

W dniu 21.12.2016 r., uczniowie naszego Liceum udali się na kolędowanie do ks. Wizytatora Kryspina Banko CM. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. Autor zdjęć: Wojciech Bednarz

„Wrona kontra Naród 13 grudnia 1981 r.”

W dniu 13.12.2016 r., w naszym Liceum odbyło się widowisko „Wrona kontra Naród 13 grudnia 1981 r.”, przygotowane przez Teatr Rapsodyczny z Warszawy w składzie:

Mariola Orłowska, Olga Miłaszewska, Maryla Ścibor Marchocka, Maciej Orłowski, Leszek Rysak (gitara). Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. Autor zdjęć: Wojciech Bednarz

Kolędowanie

W dniu 21.12.2016 r., w naszym Liceum odbyło się kolędowanie, które przygotowała klasa 2B wraz z wychowawcą p. Barbarą Piątek. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. Autor zdjęć: Wojciech Bednarz

Pan Michał Krawczyk - o studiach za granicą

W dniu 12.12.2016 r., w świetlicy szkolnej pan Michał Krawczyk absolwent Uniwersytetu w Wielkiej Brytanii prowadził prezentację na temat studiów za granicą. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas trzecich.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. Autor zdjęć: Wojciech Bednarz

Wiglilie internatowe

W dniu 17.12.2016 r., w domkach internatowych tradycyjnie odbyły się wigilie. Autorzy zdjęć: Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. Anna Wilkońska i Wojciech Bednarz

Turniej piłki nożnej "Skawina Cup"

W dniu 9 grudnia reprezentacja chłopców naszej szkoły uczestniczyła w halowym turnieju piłki nożnej "Skawina Cup". Chłopcy zaprezentowali piękną, szybką piłkę, grali odważnie z dużym poświęceniem, byli zgrani i dobrze rozumieli się na boisku.

Czytaj więcej...

15-lecie szkoły

PROGRAM JUBILEUSZU 15-LECIA LICEUM

Znak Jakości Szkoły 2016

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W CENTRUM EDUKACYJNYM "RADOSNA NOWINA 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2017".

Projekt upamiętnienia ks. dr. Bronisława Sieńczaka