Piekary 2; 32-060 Liszki

W dniach od 17 lipca do 17 sierpnia Sekretariat Liceum będzie czynny we wtorki i czwartki w godz. od 9:00 do 12:00.
W tym terminie nie będzie można odbierać dokumentów.

Uwaga na zmiany na listach klas B1 i B2.

Przesunięcia osób przyjętych w 1 rekrutacji wynikają z podziału na poziom matematyki
oraz ze względu na wybór 2 języka obcego.

Lista uczniów przyjętych do Liceum Ogólnokształcącego w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"
Klasa A             Klasa B1             Klasa B2            Klasa C           Klasa D

W związku z utworzeniem 2 klas biologiczno-chemicznych w podziale godzin od września 2017 obowiązywać będzie inne oznaczenie poszczególnych klas:

klasa A (humanistyczna) – A
klasa B1 (biologiczno-chemiczna)  – B
klasa B2 (biologiczno-chemiczna) – C
klasa C (matematyczno-fizyczna) – D
klasa D (matematyczno-geograficzna) - E

Informacje dla Rodziców dotyczące przygotowania do nowego roku szkolnego

Spektakl "Grace i Gloria"

Tom Ziegler
Reżyseria: Bogdan Augustyniak, Muzyka: Jerzy Satanowski, Scenografia: Jerzy Rudzki
Obsada: STANISŁAWA CELIŃSKA i LUCYNA MALEC

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu spektakl Grace i Gloria, który został specjalnie przygotowany z okazji jubileuszu Stanisławy Celińskiej.
Jest to barwna, a zarazem przejmująca opowieść o dwóch dojrzałych kobietach, o krańcowo różnych temperamentach, charakterach i skrajnie odmiennych doświadczeniach życiowych. Wzruszający spektakl dotykający trudnych tematów przemijania, jednocześnie niosący nadzieję, przepełniony poczuciem humoru i zaskakującymi zwrotami akcji. Brawurowa gra Stanisławy Celińskiej i Lucyny Malec tworzy widowisko pełne wdzięku i refleksji.

Spektakl zdobył trzy pierwsze nagrody na Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Prywatnych w Siedlcach w 2013 roku:
- Pierwszą Nagrodę Jury w kategorii Najlepszy Spektakl,
- Pierwszą Nagrodę Publiczności w kategorii Najlepszy Spektakl.
- Pierwszą Nagrodę Publiczności w kategorii Najlepsza Scenografia

S t a n i s ł a w a   C e l i ń s k a - Aktorka Teatru Nowego w Warszawie, znana z wielu wybitnych kreacji teatralnych i filmowych, świetnie czuje się zarówno w repertuarze komediowym, jak i dramatycznym. Długoletnia współpraca z Krzysztofem Warlikowskim niejednokrotnie stawiała ją przed trudnymi, śmiałymi,
a często również szokującymi zadaniami aktorskimi. Spektakl Grace i Gloria to dla niej powrót do teatru tradycyjnego, bliższego widzom. Stworzona przez Stanisławę Celińską postać Grace ujmuje mądrością, dystansem i wiarą w dobro, choć poznajemy ją kiedy stacza ze sobą najważniejszą i ostatnią walkę.

L u c y n a   Ma l e c - Aktorka Teatru Kwadrat w Warszawie. Szerokiej publiczności znana z m.in. z seriali Na Wspólnej, Hotel 52, Bulionerzy. Sympatię widzów przyniosła jej obecność w programie Komiczny Odcinek Cykliczny (KOC) Grzegorza Wasowskiego i Sławomira Szczęśniaka. Dla tej niezwykle energetycznej aktorki, specjalizującej się w komedii, spektakl Grace i Gloria jest zwrotem w stronę repertuaru o innym ciężarze gatunkowym. Kreacja Glorii potwierdza jednak zasadę, że rasowa aktorka ma wiele twarzy, a rutyna w repertuarze komicznym nie przeszkadza w sprawnym prowadzeniu postaci dramatycznej. Co więcej, komediowe wyczucie Lucyny Malec odkrywa wiele humoru w tej pozornie tylko niezabawnej historii.

Zdjęcia:

15-lecie szkoły

PROGRAM JUBILEUSZU 15-LECIA LICEUM

Znak Jakości Szkoły 2016

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W CENTRUM EDUKACYJNYM "RADOSNA NOWINA 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2017".

Projekt upamiętnienia ks. dr. Bronisława Sieńczaka