• Eucharystia niedzielna – godz. 10.00 i 18.00
  • Msza św. Internatowa – czwartek godz. 18.00
  • Adwent – Roraty: poniedziałek/wtorek/środa/piątek godz. 7.00; czwartek godz. 18.00
  • Wielki Post – Droga Krzyżowa: wtorek godz. 20.00
  • Wielki Post – Gorzkie Żale: niedziela godz. 17.15
  • Maj – nabożeństwo ku czci NMP: poniedziałek/wtorek/środa/piątek/sobota/niedziela godz. 20.30 przed domkiem nr 8 (w razie deszczu w kościele)
  • Październik – dziesiątek różańca: poniedziałek/środa/czwartek/piątek/sobota/niedziela godz. 20.00 przed domkiem nr 8 (w razie deszczu w kościele); nabożeństwo różańcowe: wtorek godz. 20.00 w kościele
  • Listopad – zaduszki muzyczne (zgodnie z kalendarzem szkolnym)
  • Sakrament pokuty – codziennie o godz. 17.30

Duszpasterze: