W terminie 16.07.2018 - 14.08.2016 ze względu na okres urlopowy
Sekretariat szkoły będzie czynny tylko we wtorki i czwartki w godzinach 9:00-12:00.
W trakcie pełnionych dyżurów nie będzie można odbierać świadectw szkolnych i maturalnych.
Ogłoszenie listy kandydatów przyjętych do Liceum

Klasa A        Klasa B         Klasa C         Klasa D         Klasa E
oryginały dokumentów  osób przyjętych w 2 rekrutacji należy dostarczyć do czwartku 12.07.2018 r. do godz. 15:00

XIV Festiwal Twórczości im. ks. Kazimierza Siemaszki

Szanowni Państwo,

Fundacja im. ks. Kazimierza Siemaszki i Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym Radosna Nowina 2000 w Piekarach już po raz czternasty organizują Festiwal Twórczości im. ks. Kazimierza Siemaszki. Z tej okazji chcemy serdecznie zaprosić uczniów do udziału w rywalizacji konkursowej.
Jak co roku będą oni mogli zaprezentować swoje zdolności w sześciu kategoriach: teatr, literatura, muzyka, taniec, plastyka, fotografia, a także w konkursie wiedzy o życiu i działalności ks. Siemaszki.

Hasło tegorocznego Festiwalu brzmi:
"Kobieta jest Prawdą, Pięknem, Poezją, jest wszystkim".

Szczegółowe informacje dotyczące Festiwalu znajdą Państwo poniżej w plikach pdf:
- Fotografia
- Konkurs wiedzy o ks. Kazimierzu Siemaszce