Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

Inauguracja Roku Szkolnego 2019-2020

Dnia 6 września 2019 r., Mszą św., której przewodniczył ks. kardynał Stanisław Dziwisz zainaugurowaliśmy Rok Szkolny 2019/20. Tym razem uroczystość miała charakter wyjątkowy, gdyż nasze Liceum otrzymało imię Josephine Gebert, fundatorki „Radosnej Nowiny 2000”. Następnie odbyła się uroczysta gala, na której wręczono statuetki – Zwiastuny za działalność na rzecz edukacji p. Ewie Wencel w kategorii: osoba prywatna, Gminie Liszki oraz Fundacji Praxedis ze Szwajcarii w kategorii: instytucja. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, którą przygotowali: Marta Stępniewska i Andrzej Myrdko [zdjęcia]

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły  2019".

Order Św. Stanisława

facebook_page_plugin