Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

Zwiedzanie UJ


1 czerwca 2019 r. odbyła się ostatnia wycieczka organizowana w tym roku przez Szkolny Klub Historyczny. Trasa zwiedzania objęła najstarszy obiekt Uniwersytetu Jagiellońskiego; Collegium Maius oraz tzw. trasę uniwersytecką. W trakcie wycieczki udało się nam zobaczyć rożne miejsca związane z działalnością najbardziej szanowanej w Polsce uczelni wyższej, a także poznać wiele faktów z jej historii. Odwiedziliśmy także kościół św. Anny. W wycieczce wzięli udział nauczyciele; Dominik Karcz, Teresa Gałek, Agnieszka Jucha, Tomasz Dawid wraz z rodziną oraz uczniowie klasy 1 e i 1 c. Autor zdjęć: Dominik Karcz [zdjęcia]

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły  2019".

Order Św. Stanisława

facebook_page_plugin