Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

IV Lisiecki Półmaraton


Dnia 8 kwietnia 2018 r. Centrum Edukacyjne „Radosna Nowina 2000” stało się bazą IV Półmaratonu Lisieckiego Siemaszki, który odbył się pod hasłem: „Smakuj bieganie”. W imprezie byli zaangażowani jako wolontariusze i obsługa techniczna uczniowie z naszej szkoły, ale warto podkreślić, iż w samym Półmaratonie startowali również nasi uczniowie: Radosław Radoń, Valentin Galin i Tomasz Pępek. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pomoc przy organizacji całej imprezy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, którą przygotował Bartosz Berlin [zdjęcia]

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły  2018".

Order Św. Stanisława

facebook_page_plugin