Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

DNI OTWARTE LICEUM odbędą się:
 
30 marca 2019 (sobota: 9.00 - 14.00)
11 maja 2019 (sobota: 9.00 - 14.00)

Serdecznie zapraszamy!


Zebranie z rodzicami


Dnia 7 kwietnia 2018 r. w naszym Liceum odbyło się zebranie z rodzicami, na które tradycyjnie przygotowano różne atrakcje. W głównym korytarzu szkoły można było skosztować bigos i zakupić coś na kiermaszu charytatywnym, przygotowanym przez Samorząd Internatu i Szkolne Koło Wolontariatu, albo obejrzeć ciekawą wystawę: „Dzieje książki polskiej pod zaborami”, która została przygotowana przez ks. dyrektora Pawła Rycyka CM. Na auli nasza młodzież zaprezentowała swoje umiejętności w tańcu, a także odbył się spektakl „Serenada” w reżyserii p. Wojciecha Mohorta-Kopaczyńskiego. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w pomoc przy organizacji zebrania! Zapraszamy do fotorelacji, którą przygotowały: Julia Gawlak i Zuzanna Budzowska [zdjęcia]

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły  2019".

Order Św. Stanisława

facebook_page_plugin