Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

W terminie 16.07.2018 - 14.08.2016 ze względu na okres urlopowy
Sekretariat szkoły będzie czynny tylko we wtorki i czwartki w godzinach 9:00-12:00.
W trakcie pełnionych dyżurów nie będzie można odbierać świadectw szkolnych i maturalnych.
Ogłoszenie listy kandydatów przyjętych do Liceum

Klasa A        Klasa B         Klasa C         Klasa D         Klasa E
oryginały dokumentów  osób przyjętych w 2 rekrutacji należy dostarczyć do czwartku 12.07.2018 r. do godz. 15:00


Zebranie z rodzicami


Dnia 7 kwietnia 2018 r. w naszym Liceum odbyło się zebranie z rodzicami, na które tradycyjnie przygotowano różne atrakcje. W głównym korytarzu szkoły można było skosztować bigos i zakupić coś na kiermaszu charytatywnym, przygotowanym przez Samorząd Internatu i Szkolne Koło Wolontariatu, albo obejrzeć ciekawą wystawę: „Dzieje książki polskiej pod zaborami”, która została przygotowana przez ks. dyrektora Pawła Rycyka CM. Na auli nasza młodzież zaprezentowała swoje umiejętności w tańcu, a także odbył się spektakl „Serenada” w reżyserii p. Wojciecha Mohorta-Kopaczyńskiego. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w pomoc przy organizacji zebrania! Zapraszamy do fotorelacji, którą przygotowały: Julia Gawlak i Zuzanna Budzowska [zdjęcia]

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły  2018".

Order Św. Stanisława

facebook_page_plugin