Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

Spotkanie z p. Zygmuntem Lizakiem

Dnia 19 marca 2018r o godz 11:30 w auli szkoły odbyło się spotkanie w ramach godziny duszpasterskiej z panem Zygmuntem Lizakiem pedagogiem, oficerem więziennictwa oraz specjalistą do spraw penitencjarnych.
Tematem spotkania było wskazanie młodym ludziom konsekwencji wyborów życiowych. W prelekcji uczestniczyły wszystkie klasy. Zapraszamy do fotorelacji [zdjęcia]. Autor zdjęć: Maciej Jurek

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły  2018".

Order Św. Stanisława

facebook_page_plugin