XLIV Olimpiada Geograficzna

W dniach 10-11 lutego 2018 r. w naszym Centrum Edukacyjnym „Radosna Nowina 2000” gościliśmy organizatorów i uczestników XLIV Olimpiady Geograficznej. Wszystkich zgromadzonych przywitał dr hab. Wiktor Osuch, prof. UP, przewodniczący KO oraz ks. Paweł Rycyk, dyrektor Liceum.
Swoją obecnością zaszczyciły nas również p. Zofia Pyla, sołtys wsi Piekary i p. Agnieszka Pyla, która reprezentowała gminę Liszki. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji [zdjęcia]. Autor zdjęć: Andrzej Myrdko