Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

Finał konkursów z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych Październik 2018:


W konkursie fotograficznym pt. „Przyłapani na czytaniu” zostały przyznane 3 miejsca:

I miejsce Katarzyna Lewek (kl. 3a);

II miejsce Aleksandra Tałach (kl. 1e);

III miejsce Barbara Potasiak (kl. 3d).

W plebiscycie pt. „Poleć książkę - wygraj książkę” nagrodzona została Marcelina Mikłas (kl. 3c). Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie i plebiscycie, a zwycięzcom GRATULUJEMY!

Wymienione osoby bardzo proszę o zgłoszenie się do biblioteki.


 

Sztuka "W naszym Domu..." w wykonaniu mieszkańców DPS w Zatorze

Dnia 6 lutego 2018 roku odwiedzili nasza szkołę mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Zatorze wraz z dyrektorem, opiekunami i terapeutami. Doroczne spotkanie rozpoczęło się spektaklem autorskim przygotowanym przez pensjonariuszy.

Sztuka "W naszym Domu..." w sposób poruszający opowiadała historię naszych gości, okoliczności zamieszkania w ośrodku, towarzyszące emocje, uczucia, ale również proces budowania wspólnoty, zadamawiania się. Po zakończeniu przedstawienia brawom nie było końca, tłumie wypełniona aula na stojąco oklaskiwała aktorów. Był łzy, wzruszenie i garść refleksji o życiu, jego blaskach i cieniach... "Radosna" przez całe popołudnie była miejscem spotkania, przy kawie, muzyce, tańcu. Wspólnie tak wiele możemy sobie dać!

Zapraszamy do fotorelacji [zdjęcia]. Autorzy zdjęć: Wiktoria Bekier, Zuzanna Budzowska, Katarzyna Lewek, Martyna Mamcarczyk i Dominik Rusek


Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły  2018".

Order Św. Stanisława

facebook_page_plugin