Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

W terminie 16.07.2018 - 14.08.2016 ze względu na okres urlopowy
Sekretariat szkoły będzie czynny tylko we wtorki i czwartki w godzinach 9:00-12:00.
W trakcie pełnionych dyżurów nie będzie można odbierać świadectw szkolnych i maturalnych.

Prezentacja Uniwersytetu Ekonomicznego


W dniu 5 lutego 2018 r. odbyła się prezentacja Uniwersytetu Ekonomicznego połączona z warsztatami zorganizowana przez panią Anitę Grosse. Uczniowie uzyskali informacje na temat kierunków studiów oraz możliwości pracy po skończeniu uczelni.

W drugiej części spotkania uczestniczyli w warsztatach. Zapraszamy do fotorelacji [zdjęcia]. Autor zdjęć: Bartosz Berlin


Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły  2018".

Order Św. Stanisława

facebook_page_plugin