Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne


Od dnia 20 listopada 2017r. na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach w ramach aktywności pozalekcyjnych rozpoczęły się zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla uczniów naszego Liceum. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu w wymiarze 90 minut. Zainteresowanych takimi zajęciami, serdecznie zapraszamy! [zdjęcia] Autor zdjęć: Andrzej Myrdko

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W CENTRUM EDUKACYJNYM "RADOSNA NOWINA 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2017".

XIV Festiwal Twórczości im. ks. Kazimierza Siemaszki

facebook_page_plugin