W terminie 16.07.2018 - 14.08.2016 ze względu na okres urlopowy
Sekretariat szkoły będzie czynny tylko we wtorki i czwartki w godzinach 9:00-12:00.
W trakcie pełnionych dyżurów nie będzie można odbierać świadectw szkolnych i maturalnych.

Narodowe Czytanie Wesela Stanisława Wyspiańskiego

20 listopada 2017 r., odbyła się akcja pt. "Narodowe Czytanie Wesela Stanisława Wyspiańskiego", w której udział wzięli nauczyciele naszego liceum. Następnie ustępujący ze stanowiska zarząd Samorządu Uczniowskiego przekazał władzę nowemu zarządowi, któremu przewodniczy Zbigniew Stalmach. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji [zdjęcia]. Autor zdjęć: Julia Gawlak