Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

Narodowe Czytanie Wesela Stanisława Wyspiańskiego


20 listopada 2017 r., odbyła się akcja pt. "Narodowe Czytanie Wesela Stanisława Wyspiańskiego", w której udział wzięli nauczyciele naszego liceum. Następnie ustępujący ze stanowiska zarząd Samorządu Uczniowskiego przekazał władzę nowemu zarządowi, któremu przewodniczy Zbigniew Stalmach. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji [zdjęcia]. Autor zdjęć: Julia Gawlak

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły  2018".

Order Św. Stanisława

facebook_page_plugin