Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

Zebranie z rodzicami


18 listopada 2017 r., w naszym Liceum odbyło się zebranie z rodzicami, któremu towarzyszył kiermasz charytatywny przygotowany przez Samorząd Internatu pod kierunkiem wychowawców p. Anny Wilkońskiej i p. Beaty Olech. Oprócz tego była również możliwość zapoznania się z pierwszym numerem naszego "Radosnego" czasopisma pt.: "Bronek", który jest redagowany przez naszych uczniów, absolwentów i nauczycieli. Zapraszamy do fotorelacji [zdjęcia]. Autor zdjęć: Aleksandra Mzyk

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły  2018".

Order Św. Stanisława

facebook_page_plugin