Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

Codzienność powstańczej Warszawy


27 września 2017 roku odbył się w naszej szkole wykład zatytułowany "Codzienność powstańczej Warszawy" autorstwa dr Pawła Naleźniaka z pionu dydaktycznego krakowskiego Instytutu Pamięci Narodowej. Spotkanie było cennym uzupełnieniem wystawy niezwykłych fotosów wypożyczonych przez ks. Dyrektora z archiwum kościoła Świętego Krzyża w Warszawie oraz ze zbiorów Fundacji Skarby Narodu, jakie można było oglądać na korytarzu szkolnym przez cały wrzesień. Wykład organizował Szkolny Klub historyczny im. Armii Krajowej.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły  2018".

Order Św. Stanisława

facebook_page_plugin