Liceum Ogólnokształcące

 w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

Piekary 2; 32-060 Liszki

 
W dniach od 17 lipca do 17 sierpnia Sekretariat Liceum będzie czynny we wtorki i czwartki w godz. od 9:00 do 12:00.
W tym terminie nie będzie można odbierać dokumentów. 

Uwaga na zmiany na listach klas B1 i B2.

Przesunięcia osób przyjętych w 1 rekrutacji wynikają z podziału na poziom matematyki
oraz ze względu na wybór 2 języka obcego.


Lista uczniów przyjętych do Liceum Ogólnokształcącego w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"
Klasa A             Klasa B1             Klasa B2            Klasa C           Klasa D       

W związku z utworzeniem 2 klas biologiczno-chemicznych w podziale godzin od września 2017 obowiązywać będzie inne oznaczenie poszczególnych klas:

klasa A (humanistyczna) – A
klasa B1 (biologiczno-chemiczna)  – B
klasa B2 (biologiczno-chemiczna) – C
klasa C (matematyczno-fizyczna) – D
klasa D (matematyczno-geograficzna) - E


Informacje dla Rodziców dotyczące przygotowania do nowego roku szkolnego

Jubileuszowy Festyn Uśmiechu


W dniu 11 czerwca 2017 r. w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach odbył jubileuszowy Festyn Uśmiechu. Jak co roku dla najmłodszych uczestników wolontariusze wraz z wychowawcami internatu przygotowali mnóstwo atrakcji: najodważniejsi mogli spróbować swoich sil w akrobacjach na linie oraz kręcąc się w kulach zorbing; na scenie zaprezentowały się między innymi: zespół taneczny Gminy Czernichów oraz zespół muzyczny "Kapela'N". Duże zainteresowanie wzbudził pokaz karate pod kierunkiem Pana Grzegorza Lejdy. Na smakoszy czekała pyszna kiełbaska oraz orzeźwiająca lemoniada i kawa mrożona. Coroczny konkurs "Placek od Serca"  również cieszył się powodzeniem. W tym roku zwycięskim wypiekiem okazał się "Sernik z rosą".  Dziękujemy wszystkim osobom za trud włożony w przygotowanie festynu, szczególnie niezawodnym, jak zawsze wolontariuszom z " Radosnej" oraz wszystkim darczyńcom. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. Autorzy zdjęć: Anna Wilkońska, Aleksandra Mzyk i Martyna Mamcarczyk.

15-lecie szkoły

PROGRAM JUBILEUSZU 15-LECIA LICEUM

Znak Jakości Szkoły 2016


Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W CENTRUM EDUKACYJNYM "RADOSNA NOWINA 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2017".

Projekt upamiętnienia ks. dr. Bronisława Sieńczaka

Fundacja