Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

Bieg o Puchar Ks. Dyrektora


Z okazji Jubileuszu naszego Liceum w dniu 09.06.2017 r., odbył się również Bieg o Puchar Księdza Dyrektora, w którym licznie wzięli udział nauczyciele, wychowawcy, uczniowie oraz absolwenci z różnych roczników. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia 1], [zdjęcia 2]. Autorzy zdjęć: Aleksandra Mzyk, Wojciech Bednarz, Katarzyna Lewek, Marta Stępniewska i Karolina Mazur.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W CENTRUM EDUKACYJNYM "RADOSNA NOWINA 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2017".

XIV Festiwal Twórczości im. ks. Kazimierza Siemaszki

facebook_page_plugin