Liceum Ogólnokształcące

 w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

Piekary 2; 32-060 Liszki

Bieg o Puchar Ks. Dyrektora


Z okazji Jubileuszu naszego Liceum w dniu 09.06.2017 r., odbył się również Bieg o Puchar Księdza Dyrektora, w którym licznie wzięli udział nauczyciele, wychowawcy, uczniowie oraz absolwenci z różnych roczników. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia 1], [zdjęcia 2]. Autorzy zdjęć: Aleksandra Mzyk, Wojciech Bednarz, Katarzyna Lewek, Marta Stępniewska i Karolina Mazur.

15-lecie szkoły

PROGRAM JUBILEUSZU 15-LECIA LICEUM

Znak Jakości Szkoły 2016


Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W CENTRUM EDUKACYJNYM "RADOSNA NOWINA 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2017".

Projekt upamiętnienia ks. dr. Bronisława Sieńczaka

Fundacja