Piekary 2; 32-060 Liszki

W dniach od 17 lipca do 17 sierpnia Sekretariat Liceum będzie czynny we wtorki i czwartki w godz. od 9:00 do 12:00.
W tym terminie nie będzie można odbierać dokumentów.

Uwaga na zmiany na listach klas B1 i B2.

Przesunięcia osób przyjętych w 1 rekrutacji wynikają z podziału na poziom matematyki
oraz ze względu na wybór 2 języka obcego.

Lista uczniów przyjętych do Liceum Ogólnokształcącego w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"
Klasa A             Klasa B1             Klasa B2            Klasa C           Klasa D

W związku z utworzeniem 2 klas biologiczno-chemicznych w podziale godzin od września 2017 obowiązywać będzie inne oznaczenie poszczególnych klas:

klasa A (humanistyczna) – A
klasa B1 (biologiczno-chemiczna)  – B
klasa B2 (biologiczno-chemiczna) – C
klasa C (matematyczno-fizyczna) – D
klasa D (matematyczno-geograficzna) - E

Informacje dla Rodziców dotyczące przygotowania do nowego roku szkolnego

Bieg o Puchar Ks. Dyrektora

Z okazji Jubileuszu naszego Liceum w dniu 09.06.2017 r., odbył się również Bieg o Puchar Księdza Dyrektora, w którym licznie wzięli udział nauczyciele, wychowawcy, uczniowie oraz absolwenci z różnych roczników. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia 1], [zdjęcia 2]. Autorzy zdjęć: Aleksandra Mzyk, Wojciech Bednarz, Katarzyna Lewek, Marta Stępniewska i Karolina Mazur.

15-lecie szkoły

PROGRAM JUBILEUSZU 15-LECIA LICEUM

Znak Jakości Szkoły 2016

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W CENTRUM EDUKACYJNYM "RADOSNA NOWINA 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2017".

Projekt upamiętnienia ks. dr. Bronisława Sieńczaka