Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

Msza św. i Akademia z okazji 15-lecia Liceum


W dniu 09.06.2017 r. z okazji Jubileuszu 15-lecia naszego Liceum odbyła się uroczysta Msza św. i Akademia. Podczas Akademii rozstrzygnięto konkurs fotograficzny na temat naszej "Radosnej Nowiny" pod hasłem: "Genius Loci". I miejsce zajęła Aleksandra Wabik, II miejsce Aleksandra Mzyk, III miejsce Marta Stępniewska. Wyróżnienia otrzymały zdjęcia Julii Gawlak, Katarzyny Lewek oraz Julii Zdunek. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. Autor zdjęć: Aleksandra Mzyk.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły  2018".

Order Św. Stanisława

facebook_page_plugin