Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

Tomasz Karolak wraz z zespołem "Pączki w tłuszczu"


W dniu 08.06.2017 r. z okazji Jubileuszu 15-lecia naszego Liceum odbył się koncert znanego aktora i wokalisty Tomasza Karolaka wraz z zespołem "Pączki w tłuszczu". Jako support wystąpił zespół młodych muzyków w składzie: Jędrzej Wołodko, Marta Kurek, Karolina Pierzchała i Piotr Domagała. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. Autor zdjęć: Wojciech Bednarz

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły  2018".

Order Św. Stanisława

facebook_page_plugin