Liceum Ogólnokształcące

 w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

Piekary 2; 32-060 Liszki

Tomasz Karolak wraz z zespołem "Pączki w tłuszczu"


W dniu 08.06.2017 r. z okazji Jubileuszu 15-lecia naszego Liceum odbył się koncert znanego aktora i wokalisty Tomasza Karolaka wraz z zespołem "Pączki w tłuszczu". Jako support wystąpił zespół młodych muzyków w składzie: Jędrzej Wołodko, Marta Kurek, Karolina Pierzchała i Piotr Domagała. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. Autor zdjęć: Wojciech Bednarz

15-lecie szkoły

PROGRAM JUBILEUSZU 15-LECIA LICEUM

Znak Jakości Szkoły 2016


Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W CENTRUM EDUKACYJNYM "RADOSNA NOWINA 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2017".

Projekt upamiętnienia ks. dr. Bronisława Sieńczaka

Fundacja