Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

XLIV Olimpiada Geograficzna

W dniach 10-11 lutego 2018 r. w naszym Centrum Edukacyjnym „Radosna Nowina 2000” gościliśmy organizatorów i uczestników XLIV Olimpiady Geograficznej. Wszystkich zgromadzonych przywitał dr hab. Wiktor Osuch, prof. UP, przewodniczący KO oraz ks. Paweł Rycyk, dyrektor Liceum.

Czytaj więcej...

Bal maskowy w stylu weneckim

Dnia 7 lutego 2018 r. odbył się bal maskowy w stylu weneckim, który został zorganizowany przez p. Agnieszkę Budziak wraz z młodzieżą. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji [zdjęcia]. Autorzy zdjęć: Julia Gawlak, Wiktoria Bekier, Martyna Mamcarczyk i Bartosz Berlin.

Prezentacja Uniwersytetu Ekonomicznego


W dniu 5 lutego 2018 r. odbyła się prezentacja Uniwersytetu Ekonomicznego połączona z warsztatami zorganizowana przez panią Anitę Grosse. Uczniowie uzyskali informacje na temat kierunków studiów oraz możliwości pracy po skończeniu uczelni.

Czytaj więcej...

Koncert kolęd i pastorałek - "Hulajniki"


Dnia 31.stycznia 2018 r. w auli naszego Liceum odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu  Zespołu Regionalnego "Hulajniki" z Milówki. Założycielami Zespołu oraz autorami układów choreograficznych i doboru muzyki są Wanda i Kazimierz Potasiakowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz krótkiego filmu.
[zdjęcia] Autorzy zdjęć: Maciej Jurek i Dominik Rusek
[film] Autor filmu: Dominik Rusek

Prezentacja AGH


Dnia 26 stycznia 2018 r., w auli szkoły odbyła się prezentacja AGH. Uczniowie otrzymali informacje na temat rekrutacji, kierunków studiów oraz możliwości podjęcia pracy po skończeniu nauki na uczelni. Zapraszamy do fotorelacji [zdjęcia]. Autor zdjęć: Maciej Jurek.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W CENTRUM EDUKACYJNYM "RADOSNA NOWINA 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2017".

XIV Festiwal Twórczości im. ks. Kazimierza Siemaszki

facebook_page_plugin