Piekary 2; 32-060 Liszki

Turniej matematyczno-przyrodniczy

W dniu 20.06.2017 r., w naszym Liceum odbył się Turniej matematyczno-przyrodniczy, który został przygotowany przez p. Barbarę Piątek. Turniej zwyciężyła klasa 1B. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. Autor zdjęć: Wojciech Bednarz, Julia Gawlak i Wiktoria Bekier.

Spektakl teatralny "Grace i Gloria"

W dniu 19.06.2017 r., w naszym Liceum odbył się spektakl teatralny "Grace i Gloria" w reżyserii Bogdana Augustyniaka. W rolach głównych wystąpiła Stanisława Celińska i Lucyna Malec. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. Autor zdjęć: Wojciech Bednarz.

Turniej humanistyczny

W dniu 19.06.2017 r., w naszym Liceum odbył się Turniej humanistyczny, który został przygotowany przez p. Pawła Perlińskiego. Turniej zwyciężyła klasa 2E. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. Autor zdjęć: Wojciech Bednarz.

Akcja zbierania zakrętek

W dniu 13.06.2017 r. odbyło się zakończenie rocznej akcji zbierania zakrętek, które zostały przekazane do Fundacji im. Ojca Leona Knabita „Kropla Nadziei” w Tyńcu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. Autor zdjęć: Anna Wilkońska

Nagroda dla Alicji Kowalik

W poniedziałek, 12 czerwca  2017 r. o godz. 11.00 w sali obrad Starostwa Powiatowego w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu „Trwała i zdrowa rodzina podstawą państwa…” [zdjęcia].
II miejsce w kategorii praca literacka  otrzymała Alicja Kowalik – uczennica klasy 1A Liceum Ogólnokształcącego w Centrum  Edukacyjnym Radosna Nowina 2000 w Piekarach. Serdecznie gratulujemy!

Nocny seans filmowy

W dniu 10.06.2017 r., odbył się nocny seans filmowy dla naszych uczniów, zorganizowany przez p. Lucynę Sochę-Siejkę, kierownik internatu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. Autor zdjęć: Karolina Mazur.

15-lecie szkoły

PROGRAM JUBILEUSZU 15-LECIA LICEUM

Znak Jakości Szkoły 2016

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W CENTRUM EDUKACYJNYM "RADOSNA NOWINA 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2017".

Projekt upamiętnienia ks. dr. Bronisława Sieńczaka